Kontakt

Katalog

Drukarki laserowe

Tonery do drukarek laserowych Brother

 

Toner do drukarki laserowej BrotherW tej kategorii znajdują się wszystkie dostępne na rynku europejskim tonery do drukarek Brother. Tonery te są bardzo rozpowszechnione i chętnie kupowane, nie tylko ze względu na stosunkowo niskie ceny, ale również dobrą jakość. Materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych, charakteryzują się nietypową k...

Tonery do drukarek laserowych Brother

 

Toner do drukarki laserowej BrotherW tej kategorii znajdują się wszystkie dostępne na rynku europejskim tonery do drukarek Brother. Tonery te są bardzo rozpowszechnione i chętnie kupowane, nie tylko ze względu na stosunkowo niskie ceny, ale również dobrą jakość. Materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych, charakteryzują się nietypową konstrukcją. Jako jedyna firma produkująca tonery, w swoich urządzeniach nie instaluje chipów, do pomiaru poziomu zużycia swoich wkładów, używa specjalnie zaprojektowanych "zapadek". To nie jedyna cecha odróżniająca ich na tle konkurencji, tonery Brother, zarówno mono jak i kolor, produkowane są bez bębnów. Moduł bębna jest do nabycia zawsze oddzielnie.

W ofercie Brother posiada zarówno tonery czarne, jak i kolorowe, jednak główny nacisk, firma położyła na sprzedaż wkładów czarnych. Ich produkty skierowane są przede wszystkim do użytkowników domowych, jak i małych oraz średnich firm. Większa część asortymentu Brother składa się bowiem z drukarek niskobudżetowych, a wkłady są o przeciętnej wydajności. Firma nie produkuje nawet laserowych urządzeń drukujących w formacie A3. Dzięki temu będąc skupionym wyłącznie na określonej grupie odbiorców, Brother stworzył dobre drukarki, które w porównaniu jakości do ceny, wypadają naprawdę przyzwoicie. 

Więcej

Brother Jest 238 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 238 elementów
Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie