Kontakt

Katalog

Drukarki atramentowe

Tusze Epson do drukarek atramentowych

 

Tusze Epson do drukarek atramentowychEpson to firma z tradycjami, od wielu lat zajmuje sie jako jedna z nielicznych firm na świecie produkcją wkładów do drukarek atramentowych. Od początku, powstania druku opracowali technologię produkcji tuszy do drukarek bez głowicy drukującej. Moduł ten od zawsze umieszczany jest w drukarce i jest to część...

Tusze Epson do drukarek atramentowych

 

Tusze Epson do drukarek atramentowychEpson to firma z tradycjami, od wielu lat zajmuje sie jako jedna z nielicznych firm na świecie produkcją wkładów do drukarek atramentowych. Od początku, powstania druku opracowali technologię produkcji tuszy do drukarek bez głowicy drukującej. Moduł ten od zawsze umieszczany jest w drukarce i jest to część serwisowa. Użytkownicy muszą jedynie wymieniać pojemniki z tuszem, rozwiązanie to ma swoje zalety i wady. Najważniejszą kwestią jest niska cena zakupu wkładów. Jednak problem pojawia się w przypadku awarii głowicy, jej zaschnięcia, lub zużycia. Niestety koszt wymiany tego modułu jest często nie opłacalny, ponieważ przewyższa cenę nowej drukarki.

Tusze Epson nie zyskały jednak dużej popularności, a wybór drukarek jest zdecydowanie mniejszy, od firm konkurencyjnych. Mimo tego firma nadal, jako jedna z nielicznych zajmuje się produkcją materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących atramentowych. Epson ma ogromne doświadczenie w branży druku, ich produkty są cały czas udoskonalane, a technologia nadal rozwijana.

Więcej

Epson Jest 509 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 509 elementów
Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie